SİZLERİN HER ZAMAN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.

FİKSTÜR TASARIM, ÜRETİM, MONTAJ

Kaynak veya robotik kaynağın gerekli olduğu her üretim sürecinde, yüksek kaliteli, doğru kaynak fikstürlerinin tasarımı nihai ürünün kalitesini belirler. Ürün parçalarını kaynak yapmak üzere konumlandırmak için bir kaynak fikstürü kullanılır. Bu, ürün parçalarının geometrisini korur. İşletmemiz kaynak fikstürleri geliştirme ve mühendislik konusunda uzmandır. Kaynatacağınız malzemeye göre fikstürü tasarlar, üretimini yapar ve anahtar teslim işletmenizde faaliyete alırız.

Yüksek kaliteli bir kaynak fikstürüne mi ihtiyacınız var?

İstek ve gereksinimlerinizi tartışmaktan mutluluk duyarız. Herhangi  bir yükümlülük altına girmeden danışma için lütfen bizimle iletişime geçin.

HER SEVİYE İÇİN EĞİTİM KURSLARI

Kaynak eğitim kurslarımız, kaynak konusunda hiç bilgi birikiminiz olmasa ve hobi amaçlı yapıyor olsanız, orta düzey kaynak becerisine sahipseniz  veya kaynakçılık mesleğini profesyonel bir şekilde yapıyor  olsanız da, tüm kaynakçı seviyelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Eğitim, bireysel veya şirket gereksinimlerine bağlı olarak karşışıklı görüşme neticesinde planlanır ve programlanır. Hangi kursu seçeceğinizden emin değilseniz kararı beraber verelim. Beceri seviyeniz ve ihtiyaçlarınız için size hiçbir yükümlülük getirmeyen tavsiyeler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Online veya işletmenizde teorik, uygulamalı kaynak eğitimleri için bizimle iletişime geçebilirsiz. 

KAYNAK DANIŞMANLIĞI

Bizler, iş gücünüzden ve atölyenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak ve genel olarak şirket potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için Türkiye genelinde kapsamlı bir dizi danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlarımız işletmenize gelerek kaynak ile alakalı iyileştirme alanlarını belirleyebilecek hem güçlü hemde zayıf yönlerinizi ortaya çıkararak en verimli analizi sizlere sunacaklarıdır.

Danışmanlık hizmetlerimiz için herhangi  bir yükümlülük altına girmeden  lütfen bizimle iletişime geçin.

ROBOTİK OTOMASYON EĞİTİMİ

Endüstriyel robotlar sanayide çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bunlardan biride kaynak sektörüdür. Kaynak robotu olarak kullanılan endüstriyel robotlar son derece zor ve uzmanlık gerektiren kaynak işlerini en doğru ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Deneyimli ekibimizle işletmenizde verdiğimiz eğitimlerdeki amacımız mesleki bilginin yanında pratik eğitimlerde vererek robot kullanımında operatörlerinize beceri kazandırmaktır. Eğitim sonunda operatörleriniz kaynak hakkında teknik bilgiye sahip olacaklar ve robotu kusursuz bir şekilde  programlayacaklardır.

Uygulamalı robot eğitimleri için bizimle iletişime geçebilirsiz.