GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

© Copyrigth 2021 kaynakakademi.com tüm hakları saklıdır.

Kaynakakademi.com, gizliliğinizi korumaya ve size en güçlü ve güvenli çevrimiçi deneyimi sağlayan teknolojiyi geliştirmeye kendini adamıştır. Bu Gizlilik Beyanı, Kaynakakademisi.com Web sitesi için geçerlidir ve veri toplama ve kullanımını yönetir. Kaynakakademisi.com web sitesini kullanarak, bu beyanda açıklanan veri uygulamalarına izin vermiş olursunuz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Kaynakakademi.com, e-posta adresiniz, adınız, ev veya iş adresiniz veya telefon numaranız gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplar. Kaynakademi.com ayrıca posta kodunuz, yaşınız, cinsiyetiniz, tercihleriniz, ilgi alanlarınız ve favorileriniz gibi size özel olan veya olmayan bilgileri de toplar.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Kaynakakademi.com, Web sitesini işletmek ve talep ettiğiniz hizmetleri sunmak için kişisel bilgilerinizi toplar ve kullanır.  Kaynakakademi.com, mevcut hizmetler veya sunulabilecek potansiyel yeni hizmetler hakkındaki görüşleriniz hakkında araştırma yapmak için anketler yoluyla da sizinle iletişime geçebilir.

Çerezlerin Kullanımı

Kaynakakademi.com Web sitesi, çevrimiçi deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olmak için “tanımlama bilgileri” kullanır. Tanımlama bilgisi, bir Web sayfası sunucusu tarafından sabit diskinize yerleştirilen bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgileri, programları çalıştırmak veya bilgisayarınıza virüs bulaştırmak için kullanılamaz. Tanımlama bilgileri size benzersiz bir şekilde atanır ve yalnızca tanımlama bilgisini size gönderen etki alanındaki bir web sunucusu tarafından okunabilir.

Tanımlama bilgilerinin temel amaçlarından biri, size zaman kazandıracak bir kolaylık özelliği sağlamaktır. Bir tanımlama bilgisinin amacı, Web sunucusuna belirli bir sayfaya geri döndüğünüzü söylemektir. Örneğin, Kaynakakademi.com sayfalarını kişiselleştirirseniz veya Kaynakakademi.com sitesine veya hizmetlerine kaydolursanız, bir tanımlama bilgisi Kaynakakademi.com sitesini sonraki ziyaretlerinizde size özel bilgilerinizi hatırlamasına yardımcı olur. Bu, fatura adresleri, teslimat adresleri vb. gibi kişisel bilgilerinizin kaydedilmesi sürecini basitleştirir. Aynı Kaynakakademi.com Web sitesine geri döndüğünüzde, daha önce sağladığınız bilgiler alınabilir, böylece özelleştirdiğiniz Kaynakakademi.com sitesinin özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz.

Çerezleri kabul etme veya reddetme olanağına sahipsiniz. Çoğu Web tarayıcısı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder, ancak isterseniz genellikle tarayıcı ayarlarınızı tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini reddetmeyi seçerseniz, ziyaret ettiğiniz Kaynakakademi.com hizmetlerinin veya Web sitelerinin etkileşimli özelliklerini tam olarak deneyimleyemeyebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Kaynakakademi.com, kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korur. Kaynakakademi.com, bilgisayar sunucularında sağladığınız kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, yetkisiz erişim, kullanım veya ifşadan korunan kontrollü, güvenli bir ortamda güvence altına alır. Kişisel bilgiler (kredi kartı numarası gibi) diğer Web sitelerine iletildiğinde, Secure Socket Layer (SSL) protokolü gibi şifreleme kullanımıyla korunur.

Bu Beyandaki Değişiklikler

Kaynakakademi.com, şirket ve müşteri geri bildirimlerini yansıtmak için bu Gizlilik Beyanını zaman zaman güncelleyecektir. Kaynakakademi.com, bilgilerinizin nasıl koruduğundan haberdar olmak için bu bildirimi periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye eder.

İletişim bilgileri

Kaynakakademi.com, bu Gizlilik Beyanı ile ilgili yorumlarınızı memnuniyetle karşılar. Kaynakakademi.com. bu beyana uymadığını düşünüyorsanız, lütfen info@kaynakakademi.com adresinden Kaynak akademisi ile iletişime geçebilirsiniz . Sorunu derhal tespit etmek ve çözmek için ticari olarak makul çabayı göstereceğiz.