KAYNAK FİKSTÜRLERİ.

KAYNATILACAK MALZEMELERİN HATASIZ OLARAK KAYNAK İÇİN KONUMLANDIRILMASINI SAĞLAR

Kaynak veya robotik kaynağın gerekli olduğu her üretim sürecinde, yüksek kaliteli, doğru kaynak fikstürleri nihai ürünün kalitesini belirler. Ürün parçalarını kaynağa hazır halde  konumlandırmak için bir kaynak fikstürü kullanılır. Bu, ürün parçalarının geometrisini korur. Kaynak akademisi, 25 yılı aşkın sektör deneyimi, teorik ve pratik kaynak bilgisi, robot kullanımı ve programlanması alt yapısı ile kaynak fikstürleri geliştirme ve mühendislik konusunda uzmandır. Kaynak akademisi, kaynak fikstürünün üretimini de üstlenerek işletmenize kaynak fikstürünüzü anahtar teslimi teslim eder.

KAYNAK FİKSTÜRÜNÜZÜN DİZAYN AŞAMALARI.

Ürün parçalarınızı doğru bir şekilde konumlandırabilmek için ürüne ve ürünün fikstür ile kaynaklanabilirliğine bakarız. Ürünün fikstür üzerinde kaynaklanabilir olduğuna kanaat getirdikten sonra teknik resimleri çizilir. Bazen kaynak yapılmadan önce ürüne belirli bir işlevselliği entegre etmek gerekir. Bunlar pozisyonerler, slider sistemleri gibi. Bunları beraber kararlaştırdıktan sonra üretim aşamasına geçer ve sizleri bu konuda bilgilendiririz. Fikstürünüz bitince işletmenize getirir, kontrolleri yapar ve sizin onayınıza istinaden teslimatını yaparız.

MALZEME BİLGİSİ.

Müşterilerimiz, kaynak fikstürlerinin geliştirilmesinde bizlerin malzeme bilgisinden yararlanabilir. Kaynak fikstürleri doğru kalması için dayanıklı olmalıdır. 25 yılı aşkın bilgi birikimimizi  kalıcı bir kaynak fikstürü yapmak için sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

MAKSİMUM ÜRÜN KAPASİTESİ

Kaynak akademisi, üretim kapasitenizi en üst düzeye çıkarmak için sizinle birlikte düşünüyor. Başka bir ürün kaynak yapılırken ürün taşıyıcıları, ürün parçalarını birleştiren ve kaynağa hazırlanan sistemler geliştiriyoruz. Bu, kaynak robotunun daha yoğun kullanımını ve artan üretim kapasitesini sağlar.